Hakkımızda

Hizmet Politikamız

Bizi tercih eden müşterilerimiz yanılmış olamaz…


ve çok fazlası…

Yiğit Güvenlik SistemleriBizimle Güvendesiniz!.Sürekli Gelişim.Dürüstlük ve Güvenilirlik.Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart.Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum.

Kurumsal

Yiğit Güvenlik Sistemleri

Bizimle Güvendesiniz!

Yiğit Elektronik Güvenlik güvenliğin sağlanması için profesyonel ürünler tasarlamakta ve bunları kullanılabilir hale getirmektedir. Her türlü Güvenlik Yönetim Sİsteminin belkemiğini oluşturan yazılım ve donanımların çağdaş ihtiyaçların gerisinde kalmaması için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Yiğit Güvenlik herhangi bir projenin ihtiyaçlarını tamamen o projeye özgü bir şekilde çözebilecek unsurları oluşturabilmektedir.

Geniş satış ekibi ve satış sonrası destek ve lojistik hizmetleri sayesinden Türkiye’nin ve dünyanın herhangi bir yerinde proje yüklenebilen Yiğit Güvenlik aynı zamanda güncel teknolojinin ötesinde tamamen kendi geliştirmiş oluduğu teknolojileri de kullanıcıları ile paylaşabilmektedir.

Kalite Politikamız
Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz
Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.
Vizyonumuz
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart
Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum+

.


Zaman ve Hız

Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız.

Güvenilirlik

Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla araçlarını servisimize teslim etmeleri firmamızın en önemsediği konudur.

Tecrübe ve Deneyim

15 Yıllık tecrübe,10.000+ Kayıt cihaz kameralar İle Sizide Mutlu Müşteri Ailemize Bekliyoruz.

Uygun Fiyat

En kaliteli ürünü, en kaliteli işçilikle birleştirerek, en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir.

0
+
Mutlu Müşteriler
0
Yıllık Tecrübe
0
Periyodik Bakım
0
% Müşteri Memnuniyeti