Yazılım Cafe-Bar Çözümleri

Yazılım Hizmetleri

Mobres Pos Cafe-Bar Çözümleri

Kolay kullanımı ve görselliği sayesinde Açık/Kapalı masalarınızı görebilir hesaplarınızı otomatik olarak tutabilirsiniz.

İşletmede satılan bütün ürünlerin malzemeleri tanımlanmak sureti ile oluşturulan reçeteler sayesinde satılan ürünlerde kullanılan malzemeler otomatik olarak stoklardan düşer. Ayrıca ürün içinde ürün kullanımı için yarı mamul reçeteleri mevcuttur. Bu sayede ürün reçetelerini hazırlamak çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca bir malzemenin hangi ürünlerde kullanıldığını görmek de mümkün olacaktır.

Mal alınan firmalarla ilgili tüm cari hesapları ayrıntılı olarak tutabilirsiniz. Tüm mal alım faturaları ayrı ayrı girileceği için firmalarla hesabınız detaylı olarak tutulacaktır. Tüm alım ve ödemeleriniz detayları ile birlikte görülecektir.

İşletme ile ilgili tüm stok, maliyet ve kar raporlarını anında görebilirsiniz. Malzeme hareket listesi sayesinde bir malzemenin geçirdiği işlemleri sıra ile görebilirsiniz. Örn, Bonfilenin fatura ile girişi, transfer fişi ile mutfağa geçmesi, tüketim ile yemek haline dönüşmesi veya bozulma ile imha edilmesi gibi. Fiyat değişim listesi ile bir malzemenin fiyatındaki değişimleri ve en ucuza nereden alındığını görebilir buna göre mal alırken de verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Belirlenen kritik stok seviyeleri ile malzemelerinizdeki ihtiyacı veya fazlalığı görebilir ona güre tedbirlerinizi alabilirsiniz, Ve bunun gibi onlarca rapor sayesinde işletmenizi en detaylı şekilde kontrol edebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir !!!

Mobres Pos Restaurant Çözümleri

Mobres Pos sayesinde eski usül adisyon dönemi sona ermekte ve yepyeni bir dönemin kapıları aralanmaktadır.

Oturduğunuz yerden işletmenizde bulunan bütün birimlerin kontrolünüz altında olduğunu düşünün. Mobres Pos ile bu rüya gerçeğe dönüşüyor.

Mobres Pos sizlere sunmuş olduğu bu yeni dünyada kirli ve estetikten uzak adisyon defterleri ve fişleri yerine son derece şık ve fonksiyonel gelişmiş bir bilgisayar sistemi ağına bırakıyor.

Mobres Pos sayesinde adisyon unutulması, kaybolması, ıslanması, siparişlerin karışması ve adisyon iptallerinde yaşanan sorunlar ortadan kalkmakta ve her sipariş rahatlıkla kontrol edilebilmektedir.

Mobres Pos sayesinde sınırsız satış grubu ve lokasyon tanımlayarak satışlarınızı gruplara ayırabilirsiniz.

Birden fazla kasa ile çalışabilme olanağının yanında çalışan bazında kasa oluşturabilirsiniz.