Araç İçi Tekli Kamera

Geniş Açı Gece Görüş Dahili GPS Akıllı Araç İçi Kamera

Otomobilinizle yolculuk ederken sürüş konforunuzu artırmak için 360 G300 1296p 160° Geniş Açı Gece Görüş Dahili GPS Akıllı Araç İçi Kamera modelinden yararlanabilirsiniz. Full HD kalitesinde çekim yapabilen bu ürün, olası kazalarda haklılığınızı ispat edebilmeniz için elinizde video kayıtlarının bulunmasını sağlar. 1296p görüntü kalitesi yaratan modern kamera, küçük boyutları sayesinde arabanıza kolayca uyum gösterir. USB güç kablosu ile kullanabileceğiniz araç içi kamera, otomobilinizin içerisinde yararlanabileceğiniz şarj başlığını da içerir. Böylece, kameranızın kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dahili GPS özelliğiyle de dikkat çeken ürün, trafikte yolunuzu rahatça bulabilmeniz için üretilmiştir. Google Harita uygulamasını kullanarak, gitmek istediğiniz yerlere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Yol tarifi özelliği sayesinde, kameranızı kılavuz olarak kullanıp yolunuzu rahatça bulabilirsiniz.

Gece Görüşü Sağlayan Araç İçi Kamera

  • Gece saatlerinde daha net bir görüntü kalitesi elde edebilmek için, gece görüşü özelliği bulunan 360 G300 araç içi kamerayı kullanabilirsiniz.
  • HD kalitesinde gece görüşü sağlayan 360 G300 kamera, kayıtlarınızın çözünürlük seviyesinin yüksek olması için ideal bir seçimdir.
  • Entegre tasarım özelliğiyle dikkat çeken ürün, alandan tasarruf etmek ve montaj işlerini hızlandırmak konusunda size yardımcı olur.
  • Park ekranı desteği sunan kamera, arabanızı park ederken otomobilinizin engellere çarpmasını önleyebilmeniz için size katkı sağlar.
  • Cep telefonunuzla bağlantı kurabilen bu çok yönlü ürün, pratik bir şekilde yönetebileceğiniz menü tasarımıyla beğeni toplar.

160 Derecelik Açıyla Kayıt Yapabilen Kamera

Geniş bir açı sağladığı için 360 G300 ile kayıtlarınızda daha geniş kareleri alabilirsiniz. Acil durumlarda anında kayıt yapabilmeniz için uygun olan kamera, arayüzü üzerinden seçebileceğiniz özellikleriyle size hizmet verir. IR filtresine sahip olduğu için görüntülerinizin daha net ve doğal olmasına yardım eden G300, kaliteli lensiyle sizin için trafikte yüksek çözünürlüklü video kayıtları yapar. Gündüz ve gece saatlerine özel kullanım olanağı sunan ürün, hava şartlarına bağlı olarak yaşayabileceğiniz zorluklara karşı akılcı çözümler üreterek görüntü kalitenizi korur. Işığın az olduğu ortamlarda, kameranızın lensinin sağladığı netlik sayesinde görüntülerdeki detayları yakalamanız kolaylaşır. Kontrast ayarının optimize edilmiş olması, 360 G300’ün renk zıtlıklarını başarılı bir şekilde yansıtmasını sağlar.

Yol Aldığınız Şeridi Kapsayarak Çekim Yapan Kamera

Trafikte otomobilinizle seyrederken, araç içi kameranızın yarattığı 160 derecelik çekim alanı sayesinde bulunduğunuz şeridi kapsayacak şekilde video kaydı yapabilirsiniz. Böylece, kör noktalar olmadan kameranızla videolarınızı kaliteli bir şekilde çekebilirsiniz. Yolculuklarınızda çeşitli istatistiklere ulaşmak için de kameranızın sunduğu modern teknolojilerden yararlanabilirsiniz. Hızınızı, ne zamandır seyahat ettiğinizi ya da varış noktanıza ulaşmanıza kaç kilometre kaldığını öğrenmek için ürünün GPS özelliğinden yararlanabilirsiniz. Uzun süreli şekilde yol aldığınızda sizi yorgunluğa karşı uyaran modern kamera, olası tehlikelere karşı önlem oluşturur.

Hızlandırılmış Kayıt Özelliğine Sahip Kamera Teknolojisi

Video kayıtlarını hızlandırılmış şekilde yapabilen ürün, daha az hafıza alanı harcayabilmeniz için size yardımcı olur. Aracınızın maruz kalabileceği tehlikeleri görsel olarak kanıtlayabilmenizi sağlayan bu marifetli kamera, kaza ve hırsızlık gibi sorunlarda haklılığınızı gösterebilmeniz için size yardım eder. Döngü kayıt özelliğini kullanan bu ürün, hafıza alanı olduğunda buna pratik bir çözüm üretir. Depolama alanınız kalmadığında kameranız en eski videoları en yeni videolarla değiştirir. Böylece, kronolojik olarak güncel videolara sahip olabilirsiniz. Çarpışma indüksiyonu özelliği, kameranızın arabanızın ani hareketlerine tepki vererek kaliteli kayıtlar gerçekleştirebilmesini sağlar. Bu sayede davalarda ve sigorta işlemlerinde elinizde somut veriler bulunur. Görünmez kablolama özelliğine sahip olan 360 G300, aracınızın iç kısmının dekorunu bozmadan kullanabilmeniz için uygundur.

H / W özellikleri
Ana ÇipNovatek NT96672Dahili 512MB DDR
ROMSPI flaşı16MB
Görüntüleme SensörüGekeweiSC3235
Lens ModülüTTL (transistör devresi)Sabit odaklı lens
Cam Parçaları (Lens)6G
Görüş açısı160
“Görüntü Algılayıcı Kart”Katman numarası2
LCD EkranTip2″ IPS
Çözünürlük480*360, RGB arayüzü
En Boy Oranları (En Boy Oranı / En Boy Oranı)4:03
ArayüzRGB
PMUGüç yönetimi modülüIP6303
WifiYalnızca Wi-FiRTL8189FTV  (COB)
ANADonanım Anteni
Micro USBTipMicro USB MSDC
GPSDahiliDahili
Hafıza KartıTip128 GB’a kadar Micro SD (exFAT)
G-Sensörü (yerçekimi sensörü))Tippark izleme / çarpışma sensörü
Eksen sayısı3
MikrofonTip¢6MM MIC
HoparlörTip¢28MM 8Ω 1W
PilTipLi-ion polymer 300mAh ,2C
SıcaklıkKullanım :0~60°
AnakartKatman sayısı (katman kalınlığı)4 katmanlı OSP, komple makine SRRC / CCC / FCC / CE
DillerDetaylarEnglish,Chinese,TÜRKÇE
Diğerreset (donanımın bir reset düğmesi vardır)Evet
Hafıza Kartı ArttırmaDestekler
OTA GüncellemeGüncelleme sırasında kendini düzeltme